ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS2E-W, IPS, 1920 x 1080 FHD, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1355022
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Použití:Herní; Rozlišení displeje:1920x1080 (Full HD); Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Nastavitelná výška, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:DP, HDMI, 3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.2; Doba odezvy (ms):1.Více
3 671.90  bez DPH
Běžná cena: 5 445  (-18%)
Stav:
Novinka
Formát obrazovky:
16:9
Rozlišení displeje:
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje:
Antireflexní
Rozhraní:
HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort
Výbava:
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.2
Typ panelu:
IPS
Použití:
Herní
Rozhraní vstup:
DP, HDMI, 3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky):
3
Vlastnost:
Rovný
Barevná hloubka (bit):
8
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.0
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
240
Kontrast:1:
1000
Doba odezvy (ms):
1
Hmotnost (kg):
3,4
Jas (cd/m2):
350
Popis ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS2E-W, IPS, 1920 x 1080 FHD, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP