ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFX2A FHD, 1920 x 1080, 520Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
6 662.81  bez DPH
Běžná cena: 9 948  (-19%)
Rozlišení displeje:
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje:
Lesklý
Rozhraní:
HDMI, DisplayPort, 3.5mm Jack
DP verze:
1.4
Typ panelu:
IPS
Vlastnost:
Rovný
HDMI verze:
2.1
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
520
Kontrast:1:
1000
Hmotnost (kg):
7,7
Jas (cd/m2):
400
Popis ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFX2A FHD, 1920 x 1080, 520Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP