ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFT1B QHD, 2560 x 1440, 180Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
3 455.37  bez DPH
Běžná cena: 5 139  (-19%)
Rozlišení displeje:
2560x1440
Povrchová úprava displeje:
Lesklý
Rozhraní:
HDMI, DisplayPort, 3.5mm Jack
Výbava:
VESA montáž, HDR, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla
DP verze:
1.4
Typ panelu:
IPS
Vlastnost:
Rovný
HDMI verze:
2.0
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
180
Kontrast:1:
1000
Hmotnost (kg):
5,8
Jas (cd/m2):
400
Popis ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFT1B QHD, 2560 x 1440, 180Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP