ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QRT2A, 2560 x 1440 QHD, 180Hz, 5000:1, 300cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1355002
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Prohnutý; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Nastavitelná výška, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free); Rozhraní vstup:DP, HDMI; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.4; Doba odezvy (ms):1; Barevná hloubka (bit):8.Více
3 671.90  bez DPH
Běžná cena: 5 465  (-19%)
Rozlišení displeje:
2560x1440
Povrchová úprava displeje:
Lesklý
Rozhraní:
DisplayPort
Výbava:
VESA montáž, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Nastavitelná výška, Reproduktory
DP verze:
1.4
Typ panelu:
VA
Použití:
Herní
Rozhraní vstup:
DP, HDMI
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
Vlastnost:
Prohnutý
HDMI verze:
2.0
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
180
Kontrast:1:
5000
Hmotnost (kg):
6,3
Jas (cd/m2):
300
Popis ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QRT2A, 2560 x 1440 QHD, 180Hz, 5000:1, 300cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP