ASUS LCD 27" ROG Strix OLED XG27UQDMS Gaming monitor, 3840x2160, Flat, G-Sync, 240Hz, 0,03ms, HDMI, DP, VESA
18 853.72  bez DPH
Běžná cena: 25 607  (-11%)
Rozlišení displeje:
3840x2160 (4K UHD)
Povrchová úprava displeje:
Matný
Rozhraní:
DisplayPort, HDMI, 3.5mm Jack, USB 3.2 Gen 1
Typ panelu:
IPS
Barevná hloubka (bit):
10
Úhlopříčka displeje ("):
26,5
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
240
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,03
Hmotnost (kg):
6,1
Jas (cd/m2):
1000
Popis ASUS LCD 27" ROG Strix OLED XG27UQDMS Gaming monitor, 3840x2160, Flat, G-Sync, 240Hz, 0,03ms, HDMI, DP, VESA