ASUS LCD 27" VG27AQML5A TUF Gaming 2560x1440 QHD Fast-IPS panel 300Hz 0.3ms G-SYNC® comp. AMD FreeSync Prem. 95% DCI-P3
Kód: 1011190
Skladem
Termín a způsob doručení
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, G-Sync, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:HDMI; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; DP verze:1.4; Doba odezvy (ms):0.3; Barevná hloubka (bit):10; Formát obrazovky:16:9; Typ panelu:LED.Více
7 377.69  bez DPH
Běžná cena: 10 071  (-11%)
Rozlišení displeje:
2560x1440
Povrchová úprava displeje:
Matný
Rozhraní:
DisplayPort, USB Type-C
Výbava:
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.4
Typ panelu:
LED
Použití:
Herní
Rozhraní vstup:
HDMI
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
Barevná hloubka (bit):
10
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
300
Kontrast:1:
1300
Doba odezvy (ms):
0,3
Hmotnost (kg):
5,8
Jas (cd/m2):
400
Popis ASUS LCD 27" VG27AQML5A TUF Gaming 2560x1440 QHD Fast-IPS panel 300Hz 0.3ms G-SYNC® comp. AMD FreeSync Prem. 95% DCI-P3