ASUS LCD 27" VG27UQEL5A, 3840x2160, Flat, 4K 80Hz / FHD 310Hz, 1ms(GTG) / 0,3ms(min), HDMI, DP, VESA
5 582.64  bez DPH
Běžná cena: 7 646  (-12%)
Rozlišení displeje:
3840x2160 (4K UHD)
Povrchová úprava displeje:
Matný
Rozhraní:
3.5mm Jack, HDMI, DisplayPort
Typ panelu:
IPS
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
80
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,3
Hmotnost (kg):
6,5
Jas (cd/m2):
400
Popis ASUS LCD 27" VG27UQEL5A, 3840x2160, Flat, 4K 80Hz / FHD 310Hz, 1ms(GTG) / 0,3ms(min), HDMI, DP, VESA