ASUS LCD 27" VG27VQM1B TUF Gaming 1920x1080, Full HD, Curved, 280Hz, ELMB, FreeSync, 1ms, 90% DCI-P3, HDMI, DP,VESA
Kód: 1011093
Skladem
4 362.81  bez DPH
Běžná cena: 7 926  (-33%)
Rozlišení displeje:
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje:
Matný
Rozhraní:
DisplayPort, HDMI, Jack 3,5 mm výstup
Výbava:
VESA montáž, Redukce modrého světla, Redukce blikání (flicker-free), FreeSync, Reproduktory
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.2
Typ panelu:
LED
Použití:
Herní
Standardní záruka (roky):
2
Barevná hloubka (bit):
10
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.0
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
280
Kontrast:1:
4000
Doba odezvy (ms):
1
Hmotnost (kg):
4,9
Jas (cd/m2):
250
Popis ASUS LCD 27" VG27VQM1B TUF Gaming 1920x1080, Full HD, Curved, 280Hz, ELMB, FreeSync, 1ms, 90% DCI-P3, HDMI, DP,VESA