ASUS LCD 27" XG27ACDMS ROG Strix OLED, 2560x1440, 250nits, 280Hz, 0,03ms, HDR, Vesa, DP, HDMI, USB, Audio, Black
13 947.11  bez DPH
Běžná cena: 19 070  (-12%)
Rozlišení displeje:
2560x1440
Povrchová úprava displeje:
Antireflexní
Rozhraní:
DisplayPort, USB Type-C, HDMI, 3.5mm Jack
Výbava:
Pivot, Nastavitelná výška, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, VESA montáž
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
QLED
Použití:
Herní
Úhlopříčka displeje ("):
26,5
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
280
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,03
Jas (cd/m2):
250
Popis ASUS LCD 27" XG27ACDMS ROG Strix OLED, 2560x1440, 250nits, 280Hz, 0,03ms, HDR, Vesa, DP, HDMI, USB, Audio, Black