ASUS LCD 27" XG27ACMES ROG Strix, 2560x1440, 350nits, 255Hz, 1ms, HDR10, VESA, DP, HDMI, USB-C, Black
5 768.60  bez DPH
Běžná cena: 8 066  (-13%)
Rozlišení displeje:
2560x1440
Povrchová úprava displeje:
Matný
Rozhraní:
DisplayPort, USB Type-C, HDMI, 3.5mm Jack
Výbava:
Pivot, Nastavitelná výška, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, VESA montáž
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
IPS
Použití:
Herní
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
255
Kontrast:1:
1300
Doba odezvy (ms):
1
Jas (cd/m2):
350
Popis ASUS LCD 27" XG27ACMES ROG Strix, 2560x1440, 350nits, 255Hz, 1ms, HDR10, VESA, DP, HDMI, USB-C, Black