ASUS LCD 27" XG27AQDMGR, 1440p TrueBlack Glossy™ OLED, 240 Hz, 0.03 ms, Neo Proximity Sensor, ASUS OLED Care Pro, ELMB,
Kód: 1011246
Skladem
11 780.17  bez DPH
Běžná cena: 15 976  (-11%)
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Povrchová úprava displeje:
Lesklý
Rozhraní:
HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1
Typ panelu:
OLED
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
240
0,03
Hmotnost (kg):
6,6
Jas (cd/m2):
1300
Popis ASUS LCD 27" XG27AQDMGR, 1440p TrueBlack Glossy™ OLED, 240 Hz, 0.03 ms, Neo Proximity Sensor, ASUS OLED Care Pro, ELMB,