ASUS LCD 27" XG27AQWMG ROG Strix OLED, 2560x1440, 280 Hz, 0.03 ms, HDR, Vesa, DP, Hdmi, USB, Black
Kód: 1011244
Skladem
13 180.99  bez DPH
Běžná cena: 17 997  (-11%)
Povrchová úprava displeje:
Lesklý
Rozhraní:
DisplayPort, USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack
Typ panelu:
WLED
Použití:
Herní
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
280
0,03
Popis ASUS LCD 27" XG27AQWMG ROG Strix OLED, 2560x1440, 280 Hz, 0.03 ms, HDR, Vesa, DP, Hdmi, USB, Black