ASUS LCD 32" ROG Strix XG32UQDMS OLED Gaming monitor, 3840x2160, 4K, Flat, 240Hz, 0,03ms, 99% DCI-P3, HDMI, DP, VESA
19 872.73  bez DPH
Běžná cena: 26 980  (-11%)
Rozlišení displeje:
3840x2160 (4K UHD)
Povrchová úprava displeje:
Matný
Rozhraní:
USB 3.2 Gen 1, HDMI, DisplayPort, 3.5mm Jack
Výbava:
FreeSync, G-Sync, VESA montáž, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla
Typ panelu:
QLED
Barevná hloubka (bit):
10
Úhlopříčka displeje ("):
31,5
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
240
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,03
Hmotnost (kg):
6,6
Jas (cd/m2):
250
Popis ASUS LCD 32" ROG Strix XG32UQDMS OLED Gaming monitor, 3840x2160, 4K, Flat, 240Hz, 0,03ms, 99% DCI-P3, HDMI, DP, VESA