ASUS LCD 34" ROG Swift PG34WCDN OLED Gaming monitor, 3440x1440, Curved, 360Hz, FreeSync, 0,03ms, HDMI, DP, VESA
26 767.77  bez DPH
Běžná cena: 36 330  (-11%)
Formát obrazovky:
21:9
Rozlišení displeje:
3440x1440
Povrchová úprava displeje:
Matný
Rozhraní:
HDMI, USB Type-C, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1, 3.5mm Jack
Výbava:
Redukce modrého světla, Nastavitelná výška, VESA montáž, G-Sync, FreeSync
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
QLED
Barevná hloubka (bit):
10
Úhlopříčka displeje ("):
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
360
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,03
Hmotnost (kg):
8,3
Jas (cd/m2):
1,3
Popis ASUS LCD 34" ROG Swift PG34WCDN OLED Gaming monitor, 3440x1440, Curved, 360Hz, FreeSync, 0,03ms, HDMI, DP, VESA