ASUS LCD 34" VG34VQ3B TUF Gaming 3440x1440 GAMING 180Hz ELMB SYNC FreeSync Premium 1ms MPRT 90% DCI-P3 DisplayWidget
7 995.04  bez DPH
Běžná cena: 11 226  (-14%)
Formát obrazovky:
21:9
Rozlišení displeje:
3440x1440
Povrchová úprava displeje:
Matný
Rozhraní:
DisplayPort, USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack
Typ panelu:
VA
Vlastnost:
Prohnutý
Úhlopříčka displeje ("):
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
180
Kontrast:1:
4000
Doba odezvy (ms):
1
Hmotnost (kg):
8,1
Jas (cd/m2):
400
Popis ASUS LCD 34" VG34VQ3B TUF Gaming 3440x1440 GAMING 180Hz ELMB SYNC FreeSync Premium 1ms MPRT 90% DCI-P3 DisplayWidget