ASUS LCD ROG Swift OLED 32" PG32UCDP 3840x2160 240Hz 430cd 0,3ms, 99% DCI-P3, 90W type-C
24 299.17  bez DPH
Běžná cena: 46 536  (-37%)
Rozlišení displeje:
3840x2160 (4K UHD)
Povrchová úprava displeje:
Matný
Doba odezvy (ms):
do 0,5
Rozhraní:
USB Type-C, DisplayPort, HDMI, Jack 3,5 mm výstup
Výbava:
VESA montáž, Redukce modrého světla, Redukce blikání (flicker-free), FreeSync, Nastavitelná výška
Energetická třída:
G
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.4
Použití:
Herní
Standardní záruka (roky):
3
Barevná hloubka (bit):
10
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.1
Úhlopříčka displeje ("):
31,5
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
240
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,03
Hmotnost (kg):
7,3
Jas (cd/m2):
450
Popis ASUS LCD ROG Swift OLED 32" PG32UCDP 3840x2160 240Hz 430cd 0,3ms, 99% DCI-P3, 90W type-C