ASUS LCD TUF Gaming VG27AQ5A, 27" 2560x1440, 300nits, 210Hz, 0.3ms, 178/178, DP, HDMI, USB, Audio, Repro, VESA, Black
Kód: 1011191
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Výbava:Reproduktory; Rozhraní vstup:HDMI; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; DP verze:1.4; Doba odezvy (ms):260; Barevná hloubka (bit):10; Formát obrazovky:16:9; Typ panelu:IPS; Jas (cd/m2):300; Kontrast:1:1300; Obnovovací frekvence displeje (Hz):210; Povrchová úprava displeje:Antireflexní.Více
4 505.79  bez DPH
Běžná cena: 6 306  (-14%)
Rozlišení displeje:
2560x1440
Povrchová úprava displeje:
Antireflexní
Rozhraní:
DisplayPort
Výbava:
Reproduktory
DP verze:
1.4
Typ panelu:
IPS
Použití:
Herní
Rozhraní vstup:
HDMI
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
Barevná hloubka (bit):
10
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
210
Kontrast:1:
1300
Doba odezvy (ms):
260
Hmotnost (kg):
5
Jas (cd/m2):
300
Popis ASUS LCD TUF Gaming VG27AQ5A, 27" 2560x1440, 300nits, 210Hz, 0.3ms, 178/178, DP, HDMI, USB, Audio, Repro, VESA, Black