AVACOM baterie 12V 18Ah F3 (PBAV-12V018-F3A)
Zdarma
9
%
Sleva
Kód:
Skladem
Termín a způsob doručení
AVACOM
Příslušenství:Náhradní baterie.
Více
Oblíbený
Porovnat
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
968
bez DPH
Běžná cena:
1 065
%)
/
ks
Do košíku
Dotaz
Hlídat
Sdílet
Parametry
Výrobce:
AVACOM
Kód:
EAN:
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Stav:
Příslušenství:
Náhradní baterie
Popis
Naposledy navštívené produkty
AVACOM Nabíjecí adaptér pro notebooky IBM/Lenovo 20V 3,25A 65W hranatý konektor