CyberPower náhradní baterie (12V/9Ah) pro VALUE800EILCD, VALUE1000EILCD, VALUE1500EILCD, BR800ELCD, BR1000ELCD, BR1000EL
Zdarma
9
%
Sleva
Kód:
295472
Skladem
Termín a způsob doručení
Cyber Power Systems
Příslušenství:Náhradní baterie.
Více
Oblíbený
Porovnat
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
965
bez DPH
Běžná cena:
1 063
%)
/
ks
Do košíku
Dotaz
Hlídat
Sdílet
Parametry
Výrobce:
Cyber Power Systems
Kód:
EAN:
Záruka:
12 Měsíc(ů)
Stav:
Příslušenství:
Náhradní baterie
Popis
CyberPower náhradní baterie (12V/9Ah)
Rozměry:
• Délka: 151 mm
• Šířka: 65 mm
• Výška: 100 mm