cart
Košík
menu

SFP Moduly

Nejprodávanější
-14%Sleva
Metalický SFP modul 1 Gb/s, RJ45 (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
XtendLan
Metalický SFP modul 1 Gb/s, RJ45 (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
Kód: 1018260
Záruka 24 Měsíc(ů)
961 
1 123 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Metalický modul 1 Gb/s, RJ45 </br> Kompatiiblní s CISCO, DELL, Planet, ZyXEL, TP-LINK, UBNT, MikroTik</br>.
-20%Sleva
UBNT UniFi UDC-2, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 2 metry
Ubiquiti
UBNT UniFi UDC-2, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 2 metry
Kód: 1015814
Záruka 24 Měsíc(ů)
579 
724 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UBNT UniFi UDC-2, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 2 metry.
-20%Sleva
UBNT UF-GP-B+ - U Fiber GPON OLT, Class B+ SFP Module
Ubiquiti
UBNT UF-GP-B+ - U Fiber GPON OLT, Class B+ SFP Module
Kód: 1015897
Záruka 24 Měsíc(ů)
1 915 
2 393 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
U Fiber GPON OLT, Class B+ SFP Module.
-22%Sleva
Optický SFP+ modul SM (1270nm/1330nm), WDM, 10,3 Gb/s, LC, 10km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
XtendLan
Optický SFP+ modul SM (1270nm/1330nm), WDM, 10,3 Gb/s, LC, 10km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
Kód: 1017318
Záruka 24 Měsíc(ů)
1 272 
1 639 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SM (1270nm/1330nm), WDM 10,3 Gb/s, LC konektor, 10km </br> Kompatiiblní s CISCO, DELL, Planet, ZyXEL, TP-LINK, UBNT, MikroTik</br> !!! Funkční pouze s protikusem XL-MTB-LB10W3327 !!!</br>.
-20%Sleva
UBNT UACC-DAC-SFP10-0.5M, DAC cable, 10 Gbps, 0.5m
Ubiquiti
UBNT UACC-DAC-SFP10-0.5M, DAC cable, 10 Gbps, 0.5m
Kód: 1017546
Záruka 24 Měsíc(ů)
365 
456 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pasivní DAC kabel slouží k přímému propojení dvou SFP+ portů s linkou10 Gbps. Tento kabel je 0,5 mal
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-30%Sleva
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
MikroTik
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
Kód: 1015323
Záruka 24 Měsíc(ů)
514 
739 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G.
-18%Sleva
Optický SFP modul SM (1550nm/1310nm), WDM, 1,25 Gb/s, LC, 10km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
XtendLan
Optický SFP modul SM (1550nm/1310nm), WDM, 1,25 Gb/s, LC, 10km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
Kód: 1018258
Záruka 24 Měsíc(ů)
346 
422 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SM (1550nm/1310nm), WDM 1,25 Gb/s, LC konektor, 10km</br> Kompatiiblní s CISCO, DELL, Planet, ZyXEL, TP-LINK, UBNT, MikroTik</br> !!! Funkční pouze s protikusem XL-MGB-LXAE-LC !!!</br>.
-20%Sleva
UBNT U Fiber UF-SM-10G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 10G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]
Ubiquiti
UBNT U Fiber UF-SM-10G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 10G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]
Kód: 1015789
Záruka 24 Měsíc(ů)
4 391 
5 488 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
2ks (1 pár) SFP 10G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor.
-20%Sleva
UBNT UniFi UDC-3, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3 metry
Ubiquiti
UBNT UniFi UDC-3, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3 metry
Kód: 1015815
Záruka 24 Měsíc(ů)
695 
868 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UBNT UniFi UDC-3, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3 metry.
-42%Sleva
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m
MaxLink
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m
Kód: 1015819
Záruka 24 Měsíc(ů)
276 
473 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.
-30%Sleva
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m
MaxLink
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m
Kód: 1015820
Záruka 24 Měsíc(ů)
354 
505 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.
-22%Sleva
Optický SFP+ modul SM (1330nm/1270nm), WDM, 10,3 Gb/s, LC, 10km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
XtendLan
Optický SFP+ modul SM (1330nm/1270nm), WDM, 10,3 Gb/s, LC, 10km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
Kód: 1017319
Záruka 24 Měsíc(ů)
1 272 
1 639 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SM (1330nm/1270nm), WDM 10,3 Gb/s, LC konektor, 10km </br> Kompatiiblní s CISCO, DELL, Planet, ZyXEL, TP-LINK, UBNT, MikroTik</br> !!! Funkční pouze s protikusem XL-MTB-LA10W2733 !!!</br>.
-19%Sleva
Metalický SFP+ modul 10 Gb/s, RJ45 (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
XtendLan
Metalický SFP+ modul 10 Gb/s, RJ45 (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
Kód: 1017320
Záruka 24 Měsíc(ů)
1 967 
2 437 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Metalický modul 10 Gb/s, RJ45 </br> Kompatiiblní s CISCO, DELL, Planet, ZyXEL, TP-LINK, UBNT, MikroTik</br>.
Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM, 1/10/25Gbps, 1310nm, 10km, 2xLC
MikroTik
Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM, 1/10/25Gbps, 1310nm, 10km, 2xLC
Kód: 1017488
Záruka 24 Měsíc(ů)
2 890 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Optický modul SFP/SFP+/SFP28, SM, 1/10/25Gbps, 1310nm, 10km, 2xLC.
-11%Sleva
UBNT UXG-Lite
Ubiquiti
UBNT UXG-Lite
Kód: 10901855
Záruka 24 Měsíc(ů)
3 498 
3 924 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Popis produktu UniFi Gateway Lite je novinkou od společnosti Ubiquiti. UniFi Gateway Lite je tichá,
-11%Sleva
UBNT UVC-AI-Theta Pro
Ubiquiti
UBNT UVC-AI-Theta Pro
Kód: 10901858
Záruka 24 Měsíc(ů)
8 935 
10 004 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kompletní stropní 360° systém AI Theta navržený tak, aby diskrétně poskytoval panoramatický výhled n
-19%Sleva
UBNT UF-SM-PATCH-UPC-APC - UFiber PatchCord UPC/APC, 1,5m, SM
Ubiquiti
UBNT UF-SM-PATCH-UPC-APC - UFiber PatchCord UPC/APC, 1,5m, SM
Kód: 1017560
Záruka 24 Měsíc(ů)
55 
68 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UF-SM-PATCH-UPC-APC obsahuje konektor SC/UPC na jednom konci kabelu a konektor SC/APC na druhém konc
UBNT LTU-Pro, 5GHz LTU, CPE
Ubiquiti
UBNT LTU-Pro, 5GHz LTU, CPE
Kód: 1017564
Záruka 24 Měsíc(ů)
4 258 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LTU-Pro je jednotka PtMP CPE pro pásmo 5GHz se ziskem antény 24dBi a vlastní bezdrátovou technologií
UBNT UISP-R, UISP Router
Ubiquiti
UBNT UISP-R, UISP Router
Kód: 1017571
Záruka 24 Měsíc(ů)
3 103 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální pro nasazení bezdrátového ISP (WISP), UISP Router je PoE router bez ventilátoru s (8) GbE RJ
-11%Sleva
UBNT UDM-SE - Speciální edice UniFi Dream Machine
Ubiquiti
UBNT UDM-SE - Speciální edice UniFi Dream Machine
Kód: 1017581
Záruka 24 Měsíc(ů)
13 483 
15 172 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UniFi Dream Machine Special Edition od Ubiquiti Networks je all-in-one síťové řešení pro malé a stře
-19%Sleva
UBNT UC-PATCH-RJ45-BL, UniFi Ethernet Patch Cable, 0,22m, Cat6, Blue
Ubiquiti
UBNT UC-PATCH-RJ45-BL, UniFi Ethernet Patch Cable, 0,22m, Cat6, Blue
Kód: 1017587
Záruka 24 Měsíc(ů)
55 
68 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UniFi Ethernet patch kabel UC-PATCH-RJ45 modré barvy o délce 22 cm je ideální pro připojení (nejen)
-4%Sleva
UBNT U-Rack-6U-TL, Beznástrojový mini rozvaděč, 6U
Ubiquiti
UBNT U-Rack-6U-TL, Beznástrojový mini rozvaděč, 6U
Kód: 10901771
Záruka 24 Měsíc(ů)
8 737 
9 092 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Popis produktu Miniaturní stojanový montážní rám na kolečkách o velikosti 6U, hloubkou 460 mm a spec
-4%Sleva
UBNT AF60-XG
Ubiquiti
UBNT AF60-XG
Kód: 10901755
Záruka 24 Měsíc(ů)
29 033 
30 372 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UISP airFiber 60 XG 4+ km, multi-gigabit, 60 GHz bridge with SFP+ support. The airFiber 60 XG (AF60
-10%Sleva
UBNT UACC-OM-MM-1G-D-2
Ubiquiti
UBNT UACC-OM-MM-1G-D-2
Kód: 10901760
Záruka 24 Měsíc(ů)
465 
519 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Popis produktu UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC k
-13%Sleva
Optický SFP modul SM (1310nm/1550nm), WDM, 1 Gb/s,LC,20km,DMI(CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
XtendLan
Optický SFP modul SM (1310nm/1550nm), WDM, 1 Gb/s,LC,20km,DMI(CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
Kód: 1608253
Záruka 24 Měsíc(ů)
476 
549 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Technologie SFP Modulu:1000 Mbps; Rozhraní modulu:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.
-18%Sleva
Optický SFP modul SM (1310nm/1550nm), WDM, 1,25 Gb/s, LC, 10km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
XtendLan
Optický SFP modul SM (1310nm/1550nm), WDM, 1,25 Gb/s, LC, 10km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
Kód: 1018259
Záruka 24 Měsíc(ů)
346 
422 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SM (1310nm/1550nm), WDM 1,25 Gb/s, LC konektor, 10km </br> Kompatiiblní s CISCO, DELL, Planet, ZyXEL, TP-LINK, UBNT, MikroTik</br> !!! Funkční pouze s protikusem XL-MGB-LXBE-LC !!!</br>.
-12%Sleva
Optický SFP modul SM/MM (1310nm/550nm) 1,25 Gb/s, LC, 20km/550m (HP kompatibilní)
XtendLan
Optický SFP modul SM/MM (1310nm/550nm) 1,25 Gb/s, LC, 20km/550m (HP kompatibilní)
Kód: 1018275
Záruka 24 Měsíc(ů)
415 
472 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SM/MM (1310nm/550nm) 1,25 Gb/s, LC konektor, 20km (HP kompatibilní)</br> Doporučeno pro řady HP 5130EI, 3800, 3100EI, 3100-48, 2920, 2620, 2530G, 2530, 1920, 1910, 1820, 1810, 1410.
-33%Sleva
Optický SFP modul SM (1310nm/1550nm), WDM, 1,25 Gb/s, LC, 20km (HP kompatibilní)
XtendLan
Optický SFP modul SM (1310nm/1550nm), WDM, 1,25 Gb/s, LC, 20km (HP kompatibilní)
Kód: 1018344
Záruka 24 Měsíc(ů)
473 
710 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SM (1310nm/1550nm), WDM 1,25 Gb/s, LC konektor, 20km (HP kompatibilní)</br> !!! Funkční pouze s protikusem XL-MGB-LXB-LCvH !!!</br> Doporučeno pro řady HP 5130EI, 3800, 3100EI, 3100-48, 2920, 2620, 2530G, 2530, 1920, 1910, 1820, 1810, 1410..
-20%Sleva
UBNT UniFi UDC-2, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 2 metry
Ubiquiti
UBNT UniFi UDC-2, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 2 metry
Kód: 1015814
Záruka 24 Měsíc(ů)
579 
724 
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UBNT UniFi UDC-2, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 2 metry.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.