LG HTV 55" 55UK767H - UHD QNED, K25Lp, WebOS 25, PC-D/C, Netflix, GC, Airplay, 29.7mm
Kód: 1391418
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Rozlišení: 3840 × 2160 (4K UHD)Řešení Pro:CentricGoogle CastNetflixAirPlay.Více
23 326.45  bez DPH
Běžná cena: 31 468  (-10%)
16:9
Technologie TV:
LED
TV Tuner:
DVB-C (MPEG-2/4), Analogový, DVB-T (MPEG-2/4)
Rozhraní:
HDMI, USB 2.0, Jack 3,5 mm výstup, LAN (RJ-45), RS-232
Úhlopříčka obrazovky ("):
55"
Popis LG HTV 55" 55UK767H - UHD QNED, K25Lp, WebOS 25, PC-D/C, Netflix, GC, Airplay, 29.7mm