Philips MT 24" 24B2N2200/00 - 1920X1080,IPS,120Hz,1xVGA,1xHDMI,1xDP,Repro
Kód: 1681401
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Použití:Profesionální, Herní, Kancelářský; Rozlišení displeje:1920x1080 (Full HD); Úhlopříčka displeje ("):23.8; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:3,5 mm Jack, HDMI, DP, VGA; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:1; HDMI verze:1.4; DP počet:1; DP verze:1.2.Více
1 966.94  bez DPH
Běžná cena: 2 519  (-6%)
Záruka:
60 Měsíc(ů)
Rozlišení displeje:
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje:
Antireflexní
Rozhraní:
HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, VGA
Výbava:
Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, Reproduktory, VESA montáž
Energetická třída:
B
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.2
Typ panelu:
IPS
Možnost prodloužené záruky:
Ano
Použití:
Profesionální, Herní, Kancelářský
Rozhraní vstup:
3,5 mm Jack, HDMI, DP, VGA
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky):
5
Vlastnost:
Rovný
Barevná hloubka (bit):
8
HDMI počet:
1
DP počet:
1
HDMI verze:
1.4
Úhlopříčka displeje ("):
23,8
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
120
Kontrast:1:
1500
Doba odezvy (ms):
4
Hmotnost (kg):
2,91
Jas (cd/m2):
300
Popis Philips MT 24" 24B2N2200/00 - 1920X1080,IPS,120Hz,1xVGA,1xHDMI,1xDP,Repro