Philips MT 24" 24B2N3200D - 1920x1200,IPS,100Hz,1xVGA,1xHDMI,1xDP,USBhub,Repro,Pivot
Kód: 1681376
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Použití:Herní, Kancelářský, Profesionální; Rozlišení displeje:1920x1200; Úhlopříčka displeje ("):24.1; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:USB-C, USB, VGA, HDMI, DP, 3,5 mm Jack; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack, USB hub.Více
4 412.40  bez DPH
Běžná cena: 5 860  (-9%)
Záruka:
60 Měsíc(ů)
Rozlišení displeje:
1920x1200
Povrchová úprava displeje:
Antireflexní
Rozhraní:
3.5mm Jack, Jack 3,5 mm výstup, HDMI, DisplayPort, VGA, USB Type-C, USB 3.2 Gen 1
Výbava:
Energetická třída:
Nespecifikováno
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.2
Typ panelu:
IPS
Možnost prodloužené záruky:
Ano
Použití:
Herní, Kancelářský, Profesionální
Rozhraní vstup:
USB-C, USB, VGA, HDMI, DP, 3,5 mm Jack
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack, USB hub
Standardní záruka (roky):
5
USB verze:
3.2
Vlastnost:
Rovný
USB-C počet:
1
Barevná hloubka (bit):
8
USB počet:
5
HDMI počet:
1
DP počet:
HDMI verze:
1.4
Úhlopříčka displeje ("):
24,1
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
100
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
4
Jas (cd/m2):
300
Popis Philips MT 24" 24B2N3200D - 1920x1200,IPS,100Hz,1xVGA,1xHDMI,1xDP,USBhub,Repro,Pivot