Philips MT 24" 24B2U3301D - 1920x1200,IPS,100Hz,1xHDMI,1xDP,USBhub,USB-C,PD,RJ45,Repro,Pivot
Kód: 1681377
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Použití:Profesionální, Herní, Kancelářský; Rozlišení displeje:1920x1200; Úhlopříčka displeje ("):24.1; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Pivot, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, USB nabíjení; Rozhraní vstup:USB, USB-C, HDMI, DP, LAN, 3,5 mm Jack; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack, USB hub; HDMI počet:1.Více
5 447.11  bez DPH
Běžná cena: 7 290  (-10%)
Záruka:
60 Měsíc(ů)
Rozlišení displeje:
1920x1200
Povrchová úprava displeje:
Antireflexní
Rozhraní:
HDMI, USB 3.2 Gen 1, USB Type-C, 3.5mm Jack, DisplayPort, LAN (RJ-45)
Výbava:
Energetická třída:
C
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.4
Typ panelu:
IPS
Možnost prodloužené záruky:
Ano
Použití:
Profesionální, Herní, Kancelářský
Rozhraní vstup:
USB, USB-C, HDMI, DP, LAN, 3,5 mm Jack
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack, USB hub
Standardní záruka (roky):
5
USB verze:
3.2
Vlastnost:
Rovný
USB-C počet:
1
Barevná hloubka (bit):
8
USB počet:
4
HDMI počet:
1
DP počet:
HDMI verze:
1.4
Úhlopříčka displeje ("):
24,1
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
100
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
4
Hmotnost (kg):
5,76
Jas (cd/m2):
300
Popis Philips MT 24" 24B2U3301D - 1920x1200,IPS,100Hz,1xHDMI,1xDP,USBhub,USB-C,PD,RJ45,Repro,Pivot