Philips MT 27" 27B2N3500JH - 2560x1440,IPS,120Hz,HDMI,DP,USBhub,USB-C,Repro,Pivot,Webkamera
Kód: 1681429
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Nová produktivita pracovních procesůDíky technologii SoftBlue a obnovovací frekvenci 120 Hz můžete na tomto monitoru pohodlně pracovat na každodenních úkolech. Funkce podporující zvýšení produktivity, jako je USB-C a nastavitelná webkamera s funkcí Windows Hello, vám zajistí výkon i pohodlí, jaké očekáváte..Více
5 074.38  bez DPH
Běžná cena: 6 756  (-9%)
Záruka:
60 Měsíc(ů)
Rozlišení displeje:
2560x1440
Povrchová úprava displeje:
Antireflexní
Rozhraní:
HDMI, DisplayPort, Jack 3,5 mm výstup, USB 3.2 Gen 1, USB Type-C
Výbava:
Energetická třída:
D
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.2
Typ panelu:
IPS
Použití:
Kancelářský
Rozhraní vstup:
HDMI, DP
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack, USB hub
USB umístění:
Vzadu
USB verze:
3.2
Vlastnost:
Rovný
USB-C počet:
1
Barevná hloubka (bit):
8
USB počet:
3
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.1
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
120
Kontrast:1:
1500
Doba odezvy (ms):
4
Hmotnost (kg):
6,36
Jas (cd/m2):
350
Popis Philips MT 27" 27B2N3500JH - 2560x1440,IPS,120Hz,HDMI,DP,USBhub,USB-C,Repro,Pivot,Webkamera