Philips MT 27" 27B2U3601H - 2560x1440,IPS,120Hz,HDMI,DP,USBhub,USB-C,RJ45,Repro,Pivot,Webkamera
Kód: 1681427
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Nová produktivita pracovních procesůDíky technologii SoftBlue a obnovovací frekvenci 120 Hz můžete na tomto monitoru pohodlně provádět každodenní úkoly. Funkce podporující zvýšení produktivity, jako je USB-C a výklopná webkamera s funkcí Windows Hello, vám zajistí výkon i pohodlí, jaké očekáváte..Více
6 515.70  bez DPH
Běžná cena: 8 076  (-2%)
Záruka:
60 Měsíc(ů)
Rozlišení displeje:
2560x1440
Povrchová úprava displeje:
Antireflexní
Rozhraní:
HDMI, DisplayPort, Jack 3,5 mm výstup, USB 3.2 Gen 1, USB Type-C, LAN (RJ-45)
Výbava:
Energetická třída:
D
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.4
Typ panelu:
IPS
Použití:
Kancelářský
Rozhraní vstup:
HDMI, DP, USB-C, LAN
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack, DP, USB hub
USB umístění:
Vzadu
USB verze:
3.2
Vlastnost:
Rovný
USB-C počet:
1
Barevná hloubka (bit):
8
USB počet:
3
HDMI počet:
1
DP počet:
HDMI verze:
2.1
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
120
Kontrast:1:
1500
Doba odezvy (ms):
4
Hmotnost (kg):
6,57
Jas (cd/m2):
350
Popis Philips MT 27" 27B2U3601H - 2560x1440,IPS,120Hz,HDMI,DP,USBhub,USB-C,RJ45,Repro,Pivot,Webkamera