Philips MT 27" 27M2N3800A - 3840x2160,Fast IPS,160Hz,2xHDMI,1xDP,USBhub,Repro,Pivot
Kód: 1681384
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Použití:Herní; Rozlišení displeje:3840x2160 (4K UHD); Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:VESA montáž, Pivot, G-Sync, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:HDMI, DP; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.4; Doba odezvy (ms):0.5; Barevná hloubka (bit):8.Více
6 030.58  bez DPH
Běžná cena: 7 636  (-4%)
Rozlišení displeje:
3840x2160 (4K UHD)
Rozhraní:
HDMI, DisplayPort, 3.5mm Jack
Výbava:
VESA montáž, G-Sync, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, Pivot
Energetická třída:
F
IPS
Možnost prodloužené záruky:
Ne
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky):
3
HDMI počet:
2
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
320
Doba odezvy (ms):
0,5
Hmotnost (kg):
5,6
Jas (cd/m2):
400
Popis Philips MT 27" 27M2N3800A - 3840x2160,Fast IPS,160Hz,2xHDMI,1xDP,USBhub,Repro,Pivot