Philips MT 27" 27M2N5201P/00 - 1920x1080, Fast IPS, 260Hz, HDMI, DP
Kód: 1681439
Skladem
Termín a způsob doručení
Absolutní vylepšení vašeho herního zážitkuTento monitor Fast IPS vylepší váš herní zážitek díky přetaktovatelné obnovovací frekvenci 260 Hz a technologii Smart MBR s odezvou 0,3 ms. Díky ostrému obrazu v kvalitě HDR a zaručenému rozlišení Full HD vytváří tento monitor po všech stranách vynikající herní zážitek..Více
3 667.77  bez DPH
Běžná cena: 4 666  (-5%)
Rozlišení displeje:
1920x1080 (Full HD)
Rozhraní:
HDMI, DisplayPort, Jack 3,5 mm výstup
Výbava:
Energetická třída:
E
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
260
Hmotnost (kg):
5,24
Jas (cd/m2):
300
Popis Philips MT 27" 27M2N5201P/00 - 1920x1080, Fast IPS, 260Hz, HDMI, DP