Philips MT IPS LED 23,8" 24E1N1100A/00 - IPS panel, 100Hz, 1920x1080, D-Sub, HDMI, repro
Kód: 1681216
Skladem
Termín a způsob doručení
Použití:Kancelářský; Rozlišení displeje:1920x1080 (Full HD); Úhlopříčka displeje ("):23.8; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:HDMI, VGA; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:1; HDMI verze:1.4; Doba odezvy (ms):4; Barevná hloubka (bit):8; Formát obrazovky:16:9; Typ panelu:IPS.Více
1 785.12  bez DPH
Běžná cena: 2 230  (-3%)
Rozlišení displeje:
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje:
Antireflexní
Rozhraní:
HDMI, Jack 3,5 mm výstup, VGA
Výbava:
Reproduktory, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla
Energetická třída:
D
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
IPS
Možnost prodloužené záruky:
Ano
Použití:
Kancelářský
Rozhraní vstup:
HDMI, VGA
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky):
3
Vlastnost:
Rovný
Barevná hloubka (bit):
8
HDMI počet:
1
VGA počet:
1
HDMI verze:
1.4
Úhlopříčka displeje ("):
23,8
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
100
Kontrast:1:
1300
Doba odezvy (ms):
4
Hmotnost (kg):
2,51
Jas (cd/m2):
250
Popis Philips MT IPS LED 23,8" 24E1N1100A/00 - IPS panel, 100Hz, 1920x1080, D-Sub, HDMI, repro