Philips MT IPS LED 27" 27B2U6903/00 - IPS panel, 3840x2160, 2xHDMI, DP, Thunderbolt, RJ45, USB 3.2, repro, nast vyska
Kód: 1681261
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Použití:Kancelářský; Rozlišení displeje:3840x2160 (4K UHD); Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:DP, HDMI, Thunderbolt; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.4; USB verze:3.2.Více
9 585.12  bez DPH
Běžná cena: 13 576  (-15%)
Záruka:
60 Měsíc(ů)
Rozlišení displeje:
3840x2160 (4K UHD)
Povrchová úprava displeje:
Antireflexní
Rozhraní:
USB, 3.5mm Jack, LAN (RJ-45), USB Type-C, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt
Výbava:
Energetická třída:
E
DP verze:
1.4
Typ panelu:
IPS
Možnost prodloužené záruky:
Ano
Použití:
Kancelářský
Rozhraní vstup:
DP, HDMI, Thunderbolt
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky):
3
USB verze:
3.2
Vlastnost:
Rovný
Barevná hloubka (bit):
8
Thunderbolt počet:
1
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.0
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
60
Kontrast:1:
1000
Doba odezvy (ms):
4
Hmotnost (kg):
7,15
Jas (cd/m2):
350
Popis Philips MT IPS LED 27" 27B2U6903/00 - IPS panel, 3840x2160, 2xHDMI, DP, Thunderbolt, RJ45, USB 3.2, repro, nast vyska