Philips MT IPS LED 27" 27E1N1300AE/00 - IPS panel, 1920x1080, 100Hz, 1ms, HDMI, DP, USB-C, USB 3.2, vysk. stav., repro
Kód: 1681220
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Použití:Kancelářský; Rozlišení displeje:1920x1080 (Full HD); Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory; Rozhraní vstup:HDMI; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:1; DP počet:1; DP verze:1.2; USB umístění:Vzadu; Doba odezvy (ms):1; Barevná hloubka (bit):8; Formát obrazovky:16:9; Typ panelu:IPS; Jas (cd/m2):250; Kontrast:1:1300.Více
3 402.48  bez DPH
Běžná cena: 4 446  (-7%)
Rozlišení displeje:
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje:
Antireflexní
Rozhraní:
HDMI
Výbava:
Reproduktory
Energetická třída:
E
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.2
Typ panelu:
IPS
Použití:
Kancelářský
Rozhraní vstup:
HDMI
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
USB umístění:
Vzadu
Vlastnost:
Rovný
Barevná hloubka (bit):
8
HDMI počet:
1
DP počet:
1
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
100
Kontrast:1:
1300
Doba odezvy (ms):
Hmotnost (kg):
6
Jas (cd/m2):
250
Popis Philips MT IPS LED 27" 27E1N1300AE/00 - IPS panel, 1920x1080, 100Hz, 1ms, HDMI, DP, USB-C, USB 3.2, vysk. stav., repro