Philips MT IPS LED 27" 27E3U7903/00 - IPS panel, 5120x2880, HDMI, ThunderBolt, LAN, USB-C, repro, nast vysky
Kód: 1681381
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Použití:Profesionální; Rozlišení displeje:5120x2880; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, USB nabíjení; Rozhraní vstup:HDMI, USB-C; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack, USB hub; HDMI počet:1; HDMI verze:2.1; USB počet:3; USB verze:2.0.Více
20 547.11  bez DPH
Běžná cena: 26 996  (-8%)
Rozlišení displeje:
5120x2880
Povrchová úprava displeje:
Antireflexní
Rozhraní:
HDMI, USB Type-C, USB, 3.5mm Jack
Výbava:
Energetická třída:
F
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
IPS
Možnost prodloužené záruky:
Ne
Použití:
Profesionální
Rozhraní vstup:
HDMI, USB-C
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack, USB hub
Standardní záruka (roky):
3
USB umístění:
Na boku
USB verze:
2.0
Vlastnost:
Rovný
USB-C počet:
2
Barevná hloubka (bit):
8
USB počet:
3
HDMI počet:
1
HDMI verze:
2.1
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
75
Kontrast:1:
2000
Doba odezvy (ms):
4
Jas (cd/m2):
500
Popis Philips MT IPS LED 27" 27E3U7903/00 - IPS panel, 5120x2880, HDMI, ThunderBolt, LAN, USB-C, repro, nast vysky