Philips MT VA LED 34" 34B2U5600C/00 - VA panel, 3440x1440, 2xHDMI, DP, USB-C, RJ45, USB 3.2, repro, nast vysky, zakriven
Kód: 1681259
Skladem
Termín a způsob doručení
Použití:Profesionální; Rozlišení displeje:3440x1440; Úhlopříčka displeje ("):34; Vlastnost:Prohnutý; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:HDMI, DP, USB-C; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack, USB-Type B; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; USB počet:5; USB verze:3.2.Více
9 494.21  bez DPH
Běžná cena: 13 576  (-15%)
Záruka:
60 Měsíc(ů)
Stav:
Formát obrazovky:
21:9
Rozlišení displeje:
3440x1440
Povrchová úprava displeje:
Antireflexní
Rozhraní:
HDMI, DisplayPort, 3.5mm Jack, USB Type-C, USB-C 3.2
Výbava:
Energetická třída:
F
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
VA
Možnost prodloužené záruky:
Ano
Použití:
Profesionální
Rozhraní vstup:
HDMI, DP, USB-C
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack, USB-Type B
Standardní záruka (roky):
3
USB umístění:
Vzadu
USB verze:
3.2
Vlastnost:
Prohnutý
USB-C počet:
1
Barevná hloubka (bit):
8
USB počet:
5
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.0
Úhlopříčka displeje ("):
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
120
Kontrast:1:
4000
Doba odezvy (ms):
4
Hmotnost (kg):
10,4
Jas (cd/m2):
300
Popis Philips MT VA LED 34" 34B2U5600C/00 - VA panel, 3440x1440, 2xHDMI, DP, USB-C, RJ45, USB 3.2, repro, nast vysky, zakriven